Hyundai Elantra Sustalı Anahtar

Hyundai Elantra Sustalı anahtar sorununa çözüm sağladık. Hyundai & Kia kullanıcıların tüm şikayetlerine rağmen anahtar kalıplarını ve kumanda şekillerini değiştirmediler. Sattıkları araçların hemen hemen hiç birinde kumanda dahi yok diyebiliriz. Paketlere göre Anahtarın yanına takılan kumandadan mevcut olan araçları var Bunlar Hyundai Elantra, hyundai SantaFe V.s modellerinde bunlar mevcut konumuza dönersek bu özelliğinden vaz geçmeyen Hyundai öyle görünüyorki yeni nesil araçlarındada anahtar ve kumanda değişikliğine gitmeyecek. Çeşitli Hyundai Forum sitelerinde yaptığımız araştırmalar sonucu tüm hyundai sahiplerini kapsayan bir ilke imza attık. Oto Anahtarı ve kumandası ayrı bulunan tüm modellere yukarıda görmüş olduğunuz sistemi geliştirdik.

  • Hyundai Elantra Sustalı Anahtar
  • Hyundai Elantra Anahtarı

İcin Tüm Sorun veya Sorunlarınızda Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

2 yorum

  1. iyi günler benim hundai elentra 2004 model bir aracım var ve bunun anahtarını ve kumandasını kaybettim bunu yapmanız mümkün mü eğer yaparsanız fiati ne kadar oluyor cevabınızı en kısa sürede bekliyrtumm teşekkürler…

  2. 2005 model Hyundai Elantra aracıma ait iki kumandada verimli çalışmıyor, birinin açma diğerinin kilitleme butonları sorunlu, bir tane yedek anahtarı kargo ile gönderip sustalı yaptırmak istiyorum ancak sizin uygulayacağınız kumanda aracımla uyumlu olacak mıdır? Ayrıca fiyat ne kadar?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*