Hyundai Getz Anahtarı

Hyundai getz modellerinde kumandalı anahtar üretmemiştir. Kullanıcılar daha sonra araçlarına alarm sistemi takıp araçlarını uzaktan açıp kapatma yoluna gitmişlerdir bu şekilde kullanıpta rahatsız olan getz kullanıcıları araçlarına Sustalı Anahtar uygulaması yaptırmaktadırlar. Hyundai Getz Anahtarı 46 cripto Philips yazılımına sahip olan anahtar türüne sahiptir. immobilizer Anahtar kodlama makinalarımızla kayıp veya çalıntı anahtarlarınızı aracınız üzerinden iptal edip sizlere yeni anahtar programlamak sadece maximum 10 dakikamızı almaktadır. Hyundai Getz anahtarı icin bir telefon açmanız yeterlidir. Kumandası ayrı anahtarı ayrı olan yukarıdaki resimde örneği bulunan bir anahtara sahipseniz bu sorununuzuda çözebiliriz.

2 yorum

  1. Aynı resimde görülen gibi bir sisteme sahibim. Sustalının içinde bulunan anahtar aracın orijinal anahtarı mı ? Yani orijinal anahtar parçalanıyor mu ? cevabınız için teşekkür ederim.

  2. 2010 hyundai getz araç aldım…aracın 1 tane anahtarı var yani,kumanda yok sadece tek 1 anahtar…sizin bu anahtarı kumandalı ve açılır kapanır bir kasa içerisine yerleştirmeniz mümkünmü??alarm taktırmak istemiyorum açıkçası bir yolu varmı yani,bu arada kapılar anahtarla merkezi olarak açılıyor…fiyatı ne kadar olur,mumkunse yani??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*