Hyundai Getz Sustalı Anahtar

Hyundai Getz icin Sustalı Anahtar uygulaması geliştirdik.makinamızla mümkün. Anahtar ile bağımsız halde bulunan tüm hyundai getz anahtarı – hyundai Accent anahtarı v.s tüm modellere istisnasız sustalı anahtar yapabiliyoruz. Resmi sitemizde yayınlanan resimler firmamızda yaptığımız müsterilerimizin anahtarlarıdır. İstinye anahtar olarak kesinlikle yapılan uygulama işlemlerinde farklı kaynaklardan resim veya yazı alıntısı yapmıyoruz. Peki anahtarı kesiyorsunuz immobilizer arıza çıkartırmı ? kesinlikle çıkartmaz çünkü sustalı içerisine monte ediliyor ki bunu müsterilerimiz istiyor yedek anahtarı olduğu icin masraf yapmak istemeyen müsterilerimizin anahtarını kesip çipini çıkartıyoruz normal şartlarda sadece çip kopyalanarak mevcut anahtar bozulmadanda bu sistem uygulanabilir.

2 yorum

 1. İyi çalışmalar,
  2011 model Hyundai GETZ için sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Kocaeli’de ikamet ediyorum İstanbula gelmem zor, kargo ile işlemi gerçekleştirebilir miyiz?

  Fiyatı hakkında bilgi de verirseniz sevinirim.
  Teşekkür ederim.

 2. Efendim merhaba 2010 model Hyundai Getz aracım var. Daha önceki sahibi araca otomatik kilit taktırmış fakat kumandasına su kaçırdıgım için durmadan alarmı çalıyordu ve bende bir oto elektrikçisine gidip gösterdim adam da kablosunu çıkarıp devre dısı bıraktı.
  Aracımda uzaktan kumandayla kilit istiyorum ve anahtarımın da sustalı olarak değişmesini istiyorum
  Bunun hakkında bana bir fiyat verebilir misiniz ve tahmini olarak ne kadar sürede yapılacagını söyleyebilir misiniz ?
  Teşekkür ederim, hayırlı işler dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*