Renault Megane hb ve coupe

Megane ailesnin yeni araçlarını  Hatchback ve Coupe, şık ve sıradışı olan dizaynların yanı sıra zengin aksesuarlarıyla da dikkat çekmeyi başardı.
C segmentinde, Yeni Renault Megane Hatchback ve Coupe serileri ile Türkiye’de satışa çıkartılıyor. Yeni Megane Hatchback ve Coupe çekici tasarımları, maximum seviyede yol tutuşu, ergonomik yapısı ve yeni donanımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Yeni Mégane HB 1,6 16V, 1,5 dCi 105 beygir motor seçenekleri; Expression ve Dynamique serileri ile Yeni Mégane Coupe’de 1,6 16V, 1,5 dCi 105 beygir motor seçenekleri; Dynamique versiyonuyla kullanıcılarla buluşturuluyor. Yeni Megane HB 31.250 TL’den başlayan fiyatlarla show; Megane Coupe ise 36.750 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.
Megane Hatchback ve Coupe, ergonomi ve konfora önem veriyor. Araç, renkli animasyonu okumayı kolaylaştıran analojik ve dijital ekranlı bir gösterge paneline sahip. Eller serbest Renault Kartlı Anahtar sistemi ile , çift bölgeli elektronik klima, Bluetooth’lu Radyo CD MP3 çalar ve dinamik viraj lambası bulunan  Bi-Xenon aydınlatma, ayrıca özel dizayn edilen 3D Sound by Arkamys müzik sistemi de sadece bu model üzerine uygulanmıştır.
Yeni Megane’da ilk kez Laguna III’te bulunan  çift yan darbe sensörleri ve çift hazneli göğüs/basen Air Bag kullanıldı. Bu sistem yandan yapılan kaza etkilerinin minimum hasar sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*